Kategorie: Aktuality

Vůně kávy

,,Nejlepší sport je kafe a dort!" - Halina Pawlowská (česká filmová herečka, moderátorka, scénáristka, spisovatelka a vydavatelka)Vůně kávy

I tento rok se mohou účastníci a návštěvníci Mezinárodního festivalu divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER 2018 těšit na výstavy fotografií v brněnských kavárnách, jmenovitě:

Café Momenta – Zelný trh 314/2

Cafe Podnebi – Údolní 5

Kavárna Pole – Durďákova 1786/5

Kavárna Punkt. – Bayerova 577/7

Kavárna Spolek – Orlí 22

 

V těchto pěti kavárnách mohou návštěvníci spatřit fotky z minulých ročnících Mezinárodního festivalu divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER. Fotografie v kavárnách jsou rozděleny dle kontinentů:

Café Momenta = Afrika

Cafe Podnebi = Jižní Evropa

Kavárna Pole = Severní Evropa

Kavárna Punkt. = Severní a Jižní Amerika

Kavárna Spolek = Asie

 

Výstavy potrvají od 1. března 2018 do 21. dubna 2018. Vše odstartuje vernisáž 1. března v Kavárně Pole v 18 hodin, kam jste srdečně zváni.

 

Nicméně, realizační tým výstavy v kavárnách si připravil jednu speciální novinku - Tour de kavárny. Jedná se o příjemnou kratochvíli, kdy dostanete kartičku platnou pro tyto kavárny. Držitel kartičky dostane v každé kavárně razítko za objednanou kávu. V páté kavárně držitel kartičky dostane kávu zdarma (platí pouze pro espresso, espresso lungo a capuccino). Cesta po kavárnách není nijak dána a je zcela na držiteli kartičky, jakou cestu si zvolí.

Marek H.

#ENC18

print Formát pro tisk