Kategorie: Aktuality

Nabídka, která se neodmítá.

Volná místa k dispozici! Jedinečná možnost, dostat se na super workshopy, které si pro vás připravili členové sekce off program.Nabídka, která se neodmítá.

SC

  • 18. 4. 11.00
  • DF JAMU 202 Aula

Jak dobře a bezpečně inscenovat boj pro jeviště i kameru

Cílem workshopu je zasvětit účastníky do oboru scénického ztvárnění ozbrojeného i neozbrojeného boje a násilí. Budeme se věnovat práci s tzv. přesvědčivým úhlem, dynamice, synchronizaci, estetice pohybu a bezpečnosti práce specialistů pro stage fight. Náplní workshopu bude praktická výuka technik scénického boje – reakce na zásahy, boj beze zbraně a inscenované násilí, manipulace se zbraní, jevištní a divadelní šerm. Na jednoduchých bojových choreografiích si vyzkoušíme věci zřetelné i nezřetelné pro diváka nebo kameru.

LEKTOR: PETR NŮSEK

Lektor se podílel například na filmech Bathory, Tristan a Isolda, Hellboy, Letopisy Narnie 2, Satisfakce 1720, seriálu Borgias, počítačové hře Kingdom Come: Deliverance, divadelních hrách a muzikálech Johanka z Arku, Robin Hood, Drákula, Tři mušketýři, Muž se železnou maskou, Cyrano z Bergeracu, Romeo a Julie,... 

HI

  • 18. 4. 11.00
  • Astorka

Praktický workshop, zaměřený na herecká cvičení, který kombinuje různé improvizační techniky a na konci vyústí v samotný improvizovaný happening. 

LEKTOR: PÉTER FORGÁCS

Péter Forgács vystudoval divadelní režii na University of Theatre and Film Arts v Budapešti. Po studiích působil v sedmi profesionálních divadlech v Budapešti, Nyíregyháza, Miskolci a Győru. Od roku 2001 vyučuje na University of Theatre and Film Arts v Budapešti.

Marek H.

#ENC18

print Formát pro tisk