Kategorie: Aktuality

CIRK LA PUTYKA

Zajímá tě akrobacie? Chceš umět v letu udělat kotrmelec, když tě někdo prohodí dveřmi? Nezoufej, tento workshop ti poradí!CIRK LA PUTYKA

  • 21. 4. 10.00
  • DF JAMU 202 Aula

Umělecký soubor Cirk La Putyka se věnuje žánru nový cirkus, kde se snaží překračovat hranice akrobacie, moderního tance, loutkového divadla a sportu. Každoročně se účasní festivalů po celém světě a navazuje spolupráce s různými umělci či soubory. První část workshopu - na úvod taneční rozcvičení - contemporary dance povede Šárka Bočková (mimo jiné členka souboru 420 people a lektorka studia nové scény ND v Praze). Druhou část - základní principy koordinačních a balančních technik v novém cirkuse s využitím pro párovou akrobacii povede Jana Smolíková (sportovní akrobatka a lektorka Cirk La Putyka studio).

LEKTOR: CIRK LA PUTYKA

Umělecký soubor Cirk La Putyka se věnuje žánru nový cirkus, kde se snaží překračovat hranice akrobacie, moderního tance, loutkového divadla a sportu. Každoročně se účasní festivalů po celém světě a navazuje spolupráce s různými umělci či soubory. Workshop povedou členky souboru Šárka Bočková a Jana Smolíková.


malá ochutnávka


Marek H.

#ENC18


print Formát pro tisk