Zdroj: http://www.encounter.cz/archive/2014/index.php?a=novinky/zacaly-pripravy-festivalu-setkaniencounter  •  Vydáno: 10. 11. 2014  •  Autor: reznikova

Začaly přípravy festivalu SETKÁNÍ/ENCOUNTER

Začaly přípravy festivalu SETKÁNÍ/ENCOUNTEROrganizační tým doplnily první ročníky a započala intenzivní práce. Na jejím konci nás čeká pět festivalových dní plných divadla a setkávání.

Během prázdnin sice organizační tým rozhodně neodpočíval, ale se začátkem října se jeho snažení znásobilo. Již na konci září proběhlo začlenění studentů prvního ročníku našeho ateliéru do organizační struktury a od té doby se naplno rozjely přípravy festivalu SETKÁNÍ/ENCOUNTER. Veškerá snaha vyvrcholí pětidenním setkáním, které tentokrát proběhne ve dnech 14. – 18. 4. 2015.

Pořadatele čeká ještě velký kus práce. V nejbližší době budou spuštěny nové webové stránky pro aktuální, dvacátý pátý ročník. Členové sekce fundraising se, spolu s dalšími zájemci, zdokonalují ve svých dovednostech v rámci neformálních školení s Tomášem Svobodou. Co však organizátory zaměstnává nejvíce, je společenský večírek, který se uskuteční již 26. 11. a bude na něm představen plakát tohoto ročníku festivalu.